Tööpakkumised

Harjumaa Haljastus otsib haljastuse ja haljastus-ehituslike tööde huvilisi. Töö on mitmekesine ja huvitav ning sobib neile, kes oskavad näha värskes õhus töötamise võlu ja hinnata selle positiivset mõju.
Lisainformatsiooni saamiseks ja CV edastamiseks meiliaadress info@haljastaja.ee

PAKUTAVAD AMETIKOHAD

  • Haljastaja

Haljasaladel, aedades, õuealadel teostatav haljastuse rajamise ja -hooldustöö (sh taimede istutamine, taimede hooldus- ja kujunduslõikus, muru rajamine ja hooldus).
Kandideerijatelt eeldame vastavat kutseoskust või sellesisulise kutse omandamist, varasemat töökogemust ja siirast soovi.

  • Ehitaja

Terrasside, varikatuste ja teiste kõikvõimalike aiaehitiste rajamine, piirdeaedade paigaldus ja ehitamine, tiikide rajamine jne. Betoonkivist sillutiste rajamine (aluskonstruktsioonidest kuni sillutuskivide paigalduseni), looduskivi paigaldamine.
Ehitaja ametikohale kandideerijale tuleb kasuks varasem kokkupuude ehitusega ja/või haljastus-ehituslike töödega ning ta on valmis abistama ka haljastustöödel (sh suurte puude istutamine, muru rajamine).

  • Objektijuht

Tööde korraldamine ja planeerimine haljastus-ehituslikel objektidel ning vastavalt vajadusele ka osavõtt kõigist objektil ettetulevatest töödest.
Objektijuhi ametikoht eeldab vastutus- ja koostöövõimet, projekti lugemise ja mahtude arvutamise oskust; vajalik on exel, word jt arvutiprogrammide kasutuskogemus.
Kandideerijatelt ootame eelnevat töökogemust haljastuse ja/või ehituse valdkonnas ning lisaks eesti keele oskusele ka vene ja/või inglise keele oskust suhtlustasandil.
Vajalik on B-kategooria juhilubade olemasolu.

Comments are closed.